
Реле струму пріоритетного дії РП-615 (PR-615)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (67) 482-67-97Менеджер

Призначення: реле струму пріоритетного дії призначене для контролю величини струму, який використовується електроприймачами і управління ними в разі, коли їх одночасна робота викликає перевантаження мережі живлення і спрацьовування запобіжних пристроїв.
Дія: потенціометром встановлюється значення порогу струму споживання в пріоритетною ланцюга, при перевищенні якого реле вимикає неприоритетную електричну ланцюг. Зниження струму споживання в пріоритетною ланцюга нижче встановленого призводить до автоматичного включення непріоритетний ланцюга.
Зауваження: для електричних ланцюгів з реле пріоритетної дії слід застосовувати автоматичні запобіжники з часом спрацьовування, що не перевищує час спрацьовування реле.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| струм навантаження непріоритетний ланцюга | 16 А |
| навантаження пріоритетного кола | довільний |
| поріг спрацювання регульований | від 4 до 30 А |
| споживана потужність | 0,4 Вт |
| затримка вимкнення | 0,1 с |
| затримка включення | 0,1 с |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габаритні розміри | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

Зауваження: для РП-615 струм споживання пріоритетного приймача обмежений тільки перерізом силового проводу пріоритетною навантаження (макс. d = 4 мм2), протягнутого через гальванічно розв'язаний від вимірювальної системи канал реле.
- Ціна: Ціну уточнюйте

