Регульована затримка відновлення живлення 4 - 150 с.
Схема підключення:
Призначення: обмежувач споживаної потужності призначений для автоматичного вимикання живлення електричної ланцюга в однофазної мережі у разі перевищення встановленої величини потужності, яку споживають електричні пристрої в даній ланцюга.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| максимальний струм навантаження | 16 А |
| споживана потужність | 0,8 Вт |
| діапазон обмеження потужності | 200 – 2000 ВА |
| затримка спрацювання | 1,5 – 2 з |
| затримка відновлення живлення регульована | 4 – 150 з |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габаритні розміри | 50х67х26 мм |
| монтаж пристрою | двома шурупами на площину |

Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 16 квітня 2026