220 500 ― 5000 ВА.
Схема підключення:
Призначення: обмежувач споживаної потужності ОП-3 призначений для автоматичного вимикання живлення електричної ланцюга в однофазної мережі у разі перевищення встановленої величини потужності, яку споживають електричні пристрої в даній ланцюга.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| максимальний струм навантаження | 16 А |
| група вихідних контактів | 1 замикаючий |
| діапазон обмеження потужності | 0,5 ― 5 кВА |
| затримка вимкнення | 1,5 с |
| затримка повторного включення | 10 ― 100 з |
| споживана потужність | не більше 0,85 Вт |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту обмежувача | IP40 |
| ступінь захисту клемної колодки | IP20 |
| габаритні розміри | 2 модулі типу S (35 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 16 квітня 2026