Призначення: обмежувач потужності ОП-611 призначений для роботи із зовнішнім трансформатором струму, первинна обмотка якого включена в контрольовану ланцюг, а до вторинної підключено реле. Контрольована потужність буде залежати від коефіцієнта трансформації, наприклад, при коефіцієнті трансформації 10:1 струм в контрольованому колі може регулюватися до 50 А.
Схема підключення:
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| максимальний струм навантаження | 8 А |
| поріг спрацювання регульований | від 0,5 до 5 А |
| затримка спрацьовування регульована | від 2 до 40 с |
| гістерезис повернення харчування | 2% |
| затримка відновлення живлення реєстр. | від 15 до 300 с |
| споживана потужність | 0,8 Вт |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габаритні розміри | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

Зауваження: максимальний струм на вторинній обмотці трансформатора не повинна перевищувати 5 А.
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 16 квітня 2026