
Реле чергування та пропадання фаз ДЧПФ-6 (CKF-337)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (67) 482-67-97Менеджер
Реле чергування та пропадання фаз з регульованим порогом спрацьовування для несиметрії напруг. Без підключення до нейтрального проводу мережі, спрацьовує за симетричного і несиметричного спаді міжфазової напруги.
Призначення: реле чергування та пропадання фаз призначений для захисту електричних двигунів, які живляться від трифазної мережі змінного струму у випадку пропадання напруги принаймні на одній фазі або у випадку несиметрії напруг між фазами, що може стати причиною поломки двигуна, а також для забезпечення правильного напрямку обертів двигуна у разі зміни чергування фаз на входах реле.
Дія: зникнення напруги принаймні на одній довільній фазі або несиметрія напруг між фазами більша від встановленої призведе до аварійного вимкнення двигуна. Вимкнення відбудеться з затримкою 4 c, що запобігає випадковому вимикання двигуна під час короткочасного зникнення напруги живлення однієї чи двох фаз. Повторне включення відбудеться автоматично при зменшенні несиметрії напруг до рівня на ~ 5 В нижче встановленого порогу (тобто на величину гістерезису напруги), інакше запуск двигуна неможливо. У випадку зміни черговості фаз, що призведе до небажаної зміни напрямку обертів двигуна, реле не дасть можливості запустити двигун. Запуск двигуна буде можливий при відновленні правильного чергування фаз.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 3х380/220 В~ + N |
| максимальний струм навантаження | 10 А |
| групи вихідних контактів | 1 перемикаючий |
| асиметрія напруги аварійного відключення | 20 – 60~ |
| лінійне напруга для аварійного вимикання | 320~ |
| гістерезис напруг | 5~ |
| затримка аварійного вимкнення | 0,2 ― 5 з |
| споживана потужність | 1,6 Вт |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габаритні розміри | 3 модулі типу S (52,5 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

ДЧПФ-6 перемикаючий контакт реле дозволяють підключити звукову або світлову сигналізацію спрацювання реле.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: Ціну уточнюйте

