
Реле контролю изоМультифункционное реле захисту двигуна МРЗД-Д (EPS-D)ляції RKI
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 05 квітня 2026- +380 (67) 482-67-97Менеджер
Призначення: МРЗД-Д призначений для захисту трифазних електричних двигунів довільної потужності. Доречним є застосування реле у відповідальних місцях, таких як водонапірні установки, ліфти, транспортери, підйомники, вентилятори, центрифуги, компресори і т. п.
Дія: реле контролює навантаження в кожній фазі. Виходячи з вказаного користувачем струму двигуна і реального струму споживання, реле з допомогою мікропроцесора аналізує стан роботи двигуна. МРЗД з високою точністю і швидкістю порівнює стан роботи двигуна з змодельованими характеристиками в пам'яті процесора і ефективно захищає двигун при виникненні аварійних ситуацій.
На дисплеї реле вказується поточне значення струму однієї, обраної фази. Струм може бути абсолютним або відносним (%) значенням у відношенні до встановленого значення струму Ін. Додатково в режимі реального часу з допомогою знаків (I > 105% Ін), (І < 95% Ін), (95% Ін I 105% Ін) зазначаються межі, в яких знаходиться вимірюваний струм. Реле вимірює поточне значення струму включно до 7-ї гармоніки. Похибка вимірювання 1%.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В~ |
| напруга ізоляції проводів живлення | 690 В~ |
| максимальний струм навантаження | 2 А |
| поріг асиметрії фаз | більше 30% |
| затримка спрацьовування при зникненні фази | 4 з |
| діаметр проводів живлення двигуна | d=14 мм |
| маса | 385 г |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| ступінь захисту | IP20 |
| габаритні розміри | 72х59х88 мм |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |
| Версія реле | Діапазон установки |
| 5 А* | 0 ― 5 |
| 20 А | 0 ― 20 |
| 100 А | 20 ― 100 |
Захисні функції:
― захист від теплового перевантаження
― захист насоса від холостого ходу
― захист від механічного перевантаження
― захист від стопоріння двигуна
― захист від перегріву під час пуску
― захист від зникнення фази
― захист від несиметрії напруг між фазами
― захист від асиметрії навантажень
― захист від замикання на землю (від пошкодження ізоляції)
Додаткові захисні опції:
Захист від ураження електричним струмом (функція диференціального автомата) ― підключений додатковий трансформатор здійснює захист в межах 30 мА ― 500 мА.
Час спрацьовування 100 мсек.
Додаткові функції:
― візуальна індикація навантаження двигуна
― сигналізація причини спрацьовування захисту
― обчислення і запам'ятовування теплового стану двигуна
― дистанційне керування двигуном за допомогою різних пристроїв керування
![]() |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: Ціну уточнюйте



