
Реле контролю ізоляції RKI
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 05 квітня 2026+380 (67) 558-19-80
Менеджер - +380 (67) 482-67-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Призначення: реле RKI призначене для контролю опору ізоляції в обмотках електродвигунів, трансформаторів і т. п. в один і трифазних мережах змінного струму.
Дія: якщо опір ізоляції в межах допустимого, включено виконавче реле пристрою, замкнуті контакти 11-12, дозволяється пуск електродвигуна. Якщо опір ізоляції нижче норми, на лицьовій панелі спалахує червоний світлодіод R<, розмикаються контакти 11-12 і забороняється запуск элетродвигателя.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 170-250 В 50Гц |
| макс. струм контактів реле | 16А, АС1 |
| макс. струм котушки контактора | 3 А |
| діапазон контролю опору ізоляції | 500-1000 кОм |
| затримка вимкнення | 1-2сек. |
| похибка вимірювання | +/-10% |
| Контакт: тип/td> | 1Р(1 перемикаючий) |
| робоча температура | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 17.5x65x90 мм |
| підключення | гвинтові затискачі 2,5 мм2 |
| тип корпусу | 1 модуль типу S (17.5 мм) |
| монтаж | на DIN-рейку 35 мм |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ПЗВ | Реле |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

