
Реле напруги ДПФ-3 (CP-710) однофазне мікропроцесорне
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (67) 482-67-97Менеджер
Однофазне.

Призначення: реле напруги ДПФ-3 призначений для контролю рівня напруги в мережі і захисту електричних пристроїв від небезпечного для них підвищення і зниження рівня напруги за встановлені межі. Пристосований для монтажу на монтажній рейці в електрощитах.
Зауваження: реле напруги ДПФ-3 може витримувати зростання напруги в мережі до 450 В і короткочасний зростання до 550 В, що забезпечує надійну охорону навантаження навіть при підвищенні рівня напруги в мережі понад норми. Зміна послідовності фаз або отгоранія "нуля" (для трифазних) також не стане причиною виходу з ладу цих моделей реле напруги
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 50 - 450 В~ |
| максимальний струм навантаження | 16 А |
| групи вихідних контактів | 1 перемикаючий |
| затримка спрацьовування нижнього порогу U1 | 1,5 с |
| затримка спрацювання верхнього порогу U2 | 0,1 с |
| напруга нижнього порогу регульоване | 150-210 В |
| напруга верхнього порогу регульоване | 220-260 В |
| споживана потужність | 0,8 Вт |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 4 мм2 |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габарити | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |


На випадок нестабільної напруги в мережі і частих змін його рівня за встановлені межі (не менше 10 разів протягом 1 хв), ДПФ-3 блокуються на час 10 хв. Це перешкоджає частого циклічного включенню і виключенню підключених пристроїв.
- Ціна: Ціну уточнюйте

