
Реле напруги ДПФ-4 (CP-730) трифазне мікропроцесорне
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (67) 482-67-97Менеджер
Трифазне.
Призначення: реле напруги ДПФ-4 призначений для контролю рівня напруги в мережі і захисту електричних пристроїв від небезпечного для них підвищення і зниження рівня напруги за встановлені межі. Пристосований для монтажу на монтажній рейці в електрощитах.
Зауваження: реле напруги ДПФ-4 може витримувати зростання напруги в мережі до 450 В і короткочасний зростання до 550 В, що забезпечує надійну охорону навантаження навіть при підвищенні рівня напруги в мережі понад норми. Зміна послідовності фаз або отгоранія "нуля" (для трифазних) також не стане причиною виходу з ладу цих моделей реле напруги.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 3 х (50 - 450 В~) |
| максимальний струм навантаження | 10 А |
| групи вихідних контактів | 1 перемикаючий |
| затримка спрацьовування нижнього порогу U1 | 1,5 с |
| затримка спрацювання верхнього порогу U2 | 0,1 с |
| напруга нижнього порогу регульоване | 150-210 В |
| напруга верхнього порогу регульоване | 220-260 В |
| споживана потужність | 1,7 Вт |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 4 мм2 |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габаритні розміри | 3 модулі типу S (52,5 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

Функціональні особливості:
Індикація напруги в мережі живлення на трехрозрядному світлодіодному табло, індикація включення навантаження (світлодіод R), індикація виходу напруги за встановлені межі: миготіння табло з частотою 1 Гц, індикація відліку часу повторного включення навантаження: миготіння десяткових точок з частотою 1 Гц, установка часу повторного включення до 9 хв, що дозволяє використовувати реле для захисту холодильного та компресорного обладнання.
На случай нестабильного напряжения в сети и частых изменений его уровня за установленные пределы (не менее 10 раз в течении 1 мин), ДПФ-3 и ДПФ-4 блокируются на время 10 мин. Это препятствует частому циклическому включению и выключению подключенных устройств.
- Ціна: Ціну уточнюйте

