
Реле часу універсальне РЧ-511 уні (PCA-511 UNI)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (67) 482-67-97Менеджер
12-264 В змінного або постійного струму.
Призначення: реле часу призначені для передачі команд з одного електричного кола в іншу з певною, заздалегідь установленою затримкою. Застосовуються для керування пристроями промислової та побутової автоматики, вентиляції, обігріву, освітлення, сигналізації тощо.
Встановлення робочого режиму: робочий режим пристрою визначається комбінацією положення перемикачів (наприклад у верхній становищі C, нижній положенні R визначають режим CR - циклічне включення).
Робочі режими:
Затримка вимкнення (IA)
У момент включення живлення контакти вихідного реле пристрою замикаються і починається відлік встановленого часу t у встановленому діапазоні xt, по закінченні якого контакти повертаються в початковий стан. Після вимкнення напруги живлення і її повторної подачі робочий режим реле реалізується повторно.
Затримка включення (IR)
Затримка вимкнення циклічна (CA)
Затримка включення циклічна (CR)
Установка перемикача тимчасового діапазону в положення:
ВКЛ – призводить до тривалого замикання контактів вихідного реле при ввімкненому живленні.
ВИКЛ – призводить до тривалого розмикання контактів вихідного реле при ввімкненому живленні.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 12 - 264 В~/= |
| витримка часу | від 0,1 с до 576 год |
| максимальний струм навантаження | 10 А |
| групи вихідних контактів | 1 перемикаючий |
| затримка спрацювання | менше 50 мсек |
| споживана потужність | 0,8 Вт |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габаритні розміри | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IR |
- Ціна: Ціну уточнюйте

