
Реле часу універсальне РЧ-520 (PCU-520)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (67) 482-67-97Менеджер
Опис
З можливістю незалежного встановлення часу роботи T1 і часу перерви T2, в одному з двох варіантів живлення: 220В змінного або 24В змінного або постійного напруги
Призначення: реле часу призначені для передачі команд з одного електричного кола в іншу з певною, заздалегідь установленою затримкою. Застосовуються для керування пристроями промислової та побутової автоматики, вентиляції, обігріву, освітлення, сигналізації тощо.
Установка режиму роботи: робочий режим пристрою визначається комбінацією положення перемикачів (наприклад у верхній становищі C, нижній положенні R визначають режим CR ― циклічне включення).
Режими роботи:
Затримка вимкнення (IA)
У момент включення живлення контакти вихідного реле пристрою замикаються і починається відлік встановленого часу t у встановленому діапазоні xt, по закінченні якого контакти повертаються в початковий стан. Після вимкнення напруги живлення і її повторної подачі робочий режим реле реалізується повторно.
Затримка включення (IR)
Затримка вимкнення циклічна (CA)
Затримка включення циклічна (CR)
Установка перемикача тимчасового діапазону в положення:
ВКЛ – призводить до тривалого замикання контактів вихідного реле при ввімкненому живленні.
ВИКЛ – призводить до тривалого розмикання контактів вихідного реле при ввімкненому живленні.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення вариант1 вариант2 |
220 В~ 24 В~/= |
| максимальний струм навантаження | 2х8 А |
| контакт | 2 на перемикання |
| час роботи | 0,1 с ― 24 год |
| час перерви | 0,1 с ― 24 год |
| затримка спрацювання | до 50 мсек |
| сигнализация питания | зеленый светодиод |
| сигнализация состояния контактов | красный светодиод |
| потребляемая мощность | 1,2 Вт |
| рабочая температура | от -25°С до +50°С |
| подключение проводов | зажимы винтовые 2,5 мм2 |
| габариты | 2 модули S (35 мм) |
| монтаж устройства | на DIN-рейке 35 мм |

Замечание:
При включенном питании реле не реагирует на изменения временного диапазона.
Изменения временного диапазона вступают в силу после выключения напряжения питания и его повторной подачи.
При включенном питании в установленном диапазоне можно плавно изменять выдержку времени.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IR |
- Ціна: Ціну уточнюйте

