
Реле часу з відліком після виключення РЧ-415 (PO-415)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (67) 482-67-97Менеджер

Призначення: реле часу з відліком після виключення призначені для підтримки включеними електричних пристроїв протягом встановленого періоду часу після вимкнення напруги живлення. Наприклад: вентилятор у ванній кімнаті включається разом з освітленням. Після вимикання освітлення реле підтримує роботу вентилятора протягом встановленого проміжку часу.
Дія: подання керуючого імпульсу S на реле викликає замикання контактів, які включають напруга R, живить керований пристрій. Після зникнення керуючого імпульсу реле підтримує подачу напруги живлення на керований пристрій протягом періоду часу t, встановленого потенціометром. По закінченню періоду часу t пристрій буде вимкнено автоматично. Подача імпульсу управління S протягом періоду часу t спричинить відлік часу спочатку.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В~/= |
| максимальний струм навантаження | 10 А |
| групи вихідних контактів | 1 на перемикання |
| сигналізація харчування | зелений світлодіод |
| сигналізація стану контактів | червоний світлодіод |
| споживана потужність | 0,56 Вт |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габаритні розміри | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

- Ціна: Ціну уточнюйте

