
Багатофункціональні Реле часу РЧ-516 уні (PCA-516 UNI)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (67) 482-67-97Менеджер
На 10 функцій.
Дія: Установка перемикача тимчасового діапазону в положення: ВКЛ - призводить до тривалого замикання контактів 3-7 при включеному живленні. ВИКЛ - призводить до тривалого замикання контактів 3-5 при включеному живленні. Подача напруги кнопкою ЗУПИНКА під час виконання функцій A, B, C, D, F - викличе реалізацію робочого режиму спочатку; F, G, H, I - викличе повернення реле в початкове положення і очікування сигналу СТАРТ; K спричинить постійне замикання контактів 3-7 реле при ввімкненому живленні.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 12 - 264 В~/= |
| максимальний струм навантаження | 10 А |
| максимальний струм імпульсу управління | 1 мА |
| групи вихідних контактів | 1 перемикаючий |
| витримка часу | від 0,1 с до 576 год |
| макс. затримка спрацьовування аверсійних функцій | 50 мс |
| сигналізація харчування | зелений світлодіод |
| сигналізація стану контактів | червоний світлодіод |
| споживана потужність | 0,8 Вт |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габаритні розміри | 1 модуль типу S (17,5 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

Зауваження:
При включеному живленні реле не реагує на зміни часового діапазону і режимів роботи. Зміни часового діапазону і режимів роботи вступають в силу після вимкнення напруги живлення і її повторної подачі або при подачі напруги кнопкою ЗУПИНКА. При включеному живленні в установленому діапазоні можна плавно змінювати витримку часу. Якщо при включеному живленні буде змінена функція F, G, H, I, K і буде подана напруга кнопкою СТАРТ, то пристрій виконає попередньо встановлену функцію і тільки потім переходить на нову.
Функція A – затримка включення. У момент включення живлення контакт вихідного реле залишається в положенні 3-5 і почнеться відлік встановленого часу t, по закінченні якого контакт переключиться в положення 3-7. У такому положенні контакт буде перебувати до вимикання живлення, після чого можлива подальша реалізація робочого режиму.
Функція B – затримка вимкнення. У момент включення живлення контакт вихідного реле переключиться в положення 3-7 і почнеться відлік встановленого часу t, по закінченні якого контакт повернеться в положення 3-5. У такому положенні контакт буде перебувати до вимикання живлення, після чого можлива подальша реалізація робочого режиму.
Функція З – затримка включення циклічна. Режим роботи затримки включення реалізується циклічно з однаковими періодами встановленого робочого часу і часу перерви.
Функція D – затримка вимкнення циклічна. Режим роботи затримки вимкнення реалізується циклічно з однаковими періодами встановленого робочого часу і часу перерви.
Функція E – генерування імпульсу тривалістю 0,5 секунди після закінчення встановленого часу.
Функція F – генерування імпульсу встановленої тривалості t з моменту подачі сигналу СТАРТ. Протягом часу t пристрій не реагує на імпульси СТАРТ.
Функція G – генерування імпульсу встановленої тривалості t з моменту припинення сигналу СТАРТ. Протягом часу t пристрій не реагує на імпульси СТАРТ.
Функція H – затримка вимкнення на встановлений час з можливістю продовження. Подача сигналу СТАРТ викликає замикання контактів 3 і 7 реле, а його припинення викликає початок відліку часу t, протягом якого контакти 3 і 7 замкнені. Припинення сигналу СТАРТ, поданого протягом часу t почне його відлік спочатку.
Функція I – затримка включення і затримка вимкнення на встановлений час з можливістю їх продовження. Якщо тривалість імпульсу СТАРТ менше 45 секунд, то реле його ігнорує, а якщо більше - то по закінченні цього часу реле включається і починається відлік встановленого часу t. Припинення сигналу СТАРТ, поданого протягом часу t почне його відлік спочатку.
Функція K – вимикання реле на встановлений час подачею сигналу СТАРТ. Протягом часу t пристрій не реагує на сигнали СТАРТ.
- Ціна: Ціну уточнюйте

