
Багатофункціональні Реле часу РЧ-517 (PCS-517)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 16 квітня 2026+380 (67) 558-19-80
Менеджер - +380 (67) 482-67-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
На 18 функцій.
Широкий діапазон встановлення часу (0,25 сек - 99 годин 59 хвилин 59 секунд) дозволяє дуже прецизійно задати час замикання контактів, наприклад: 2 години 13 хвилин 27 секунд.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 24 - 264 В~/= |
| максимальний струм навантаження | 16 А |
| групи вихідних контактів | 1 перемикаючий |
| максимальний струм імпульсу управління | 1 мА |
| діапазон встановлення часу | 0,25 сек - 99 годин 59 хвилин 59 секунд |
| точність установки | 0,25 з |
| затримка спрацьовування для функцій, чтовключаются подачею напруги живлення | 500 мс |
| споживана потужність | 1,5 Вт |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габаритні розміри | 2 модулі типу S (35 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

