
Реле управління РЧ-541 (STP-541)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (67) 482-67-97Менеджер
Призначення: реле управління РЧ-541 призначене для управління технологічними процесами в системах промислової автоматики, де виникає необхідність у тимчасовому, циклічному, почерговому включенні приладів з примусовими тимчасовими перервами між циклічними включеннями з можливістю зміни напряму обертання у разі керування двигунами.
Дія: реле управління працює у відповідності з програмою 4-х програмованих тимчасових проміжків і програмованим кількістю циклів. Цикл - це сума 4-х послідовних замикань зовнішніх реле. Після подачі напруги живлення реле автоматично переходить до реалізації програми. Контакти внутрішнього реле будуть замкнуті в позиції 1-5 на час t1. По закінченні часу t1 контакти переключаться в положення 1-6 на час t2. По закінченні часу t2 друга група контактів буде переключена в позицію 2-7 на час t3. По закінченні часу t3 контакти переключаться в положення 2-8 на час t4. По закінченні часу t4 реле почне цикл спочатку, почавши відлік часу t1.
Цикл буде повторюватися згідно з запрограмованим кількістю повторень або при нескінченно запрограмованому режимі роботи "в петлі". Пропадання напруги живлення на час більше 1 секунди спричинить за собою зупинку виконання програми. Повторна подача напруги живлення реле розпочне виконання програми спочатку, це стосується і кількості запрограмованих циклів.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 24 - 264 В~/= |
| максимальний струм навантаження | 2х16 А |
| групи вихідних контактів | 2 на перемикання |
| установка часу t1, t2, t3, t4 | від 1 до 99 г 59 хв 59 с |
| точність встановлення часу | З 1 |
| лічильник циклу або безперервно в петлі | від 1 до 999999 |
| споживана потужність | 1,5 Вт |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габаритні розміри | 2 модулі типу S (35 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |


- Ціна: Ціну уточнюйте

