
Реле часу з програмованим нічною перервою РЧ-526 (PCZ-526)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (67) 482-67-97Менеджер
Опис
Призначення: для управління в часі пристроями промислової та побутової автоматики згідно з індивідуальною програмою, встановленою користувачем.
Дія: включає і вимикає навантаження в конкретний час, яке відповідає сходу і заходу сонця. Реалізована можливість зсуву програм включення і виключення на проміжок часу від 1 до 99 хв вперед або назад з кроком 1 хв. Для більш точного програмування включень і виключень реле існує можливість введення географічної широти і довготи або вибір коду для відповідного міста України (список міст і кодів, що їм відповідають, знаходяться в інструкції до реле). Додатково реалізована можливість програмування нічної перерви в роботі керованих пристроїв.

| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 24 - 264 В~/= |
| максимальний струм навантаження | 2x16 А |
| групи вихідних контактів | 2 перемикаючих |
| час підтримки програми | 6 років |
| точність годин | З 1 |
| похибка часу | ±1 c / 24 год |
| точність встановлення часу програми | 1 хв |
| споживана потужність | 1,5 Вт |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габаритні розміри | 2 модулі типу S (35 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

Зауваження: Автоматичне зміна часу! (стосується всіх типів програматорів).
Зміна часу з зимового на літній відбувається автоматично в ніч останньої неділі березня (на 1 годину вперед).
Зміна часу з літнього на зимовий відбувається автоматично в ніч останньої неділі жовтня (на 1 годину назад).

- Ціна: Ціну уточнюйте

