
Програмоване Реле часу річне РЧ-529 (PCZ-529)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (67) 482-67-97Менеджер
Опис
Одноканальне, 200 осередків пам'яті.
Призначення: для управління в часі пристроями промислової та побутової автоматики згідно з індивідуальною програмою, встановленою користувачем.
Дія: реле вмикає і вимикає навантаження згідно з запрограмованими датами в річному циклі.
![]()
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 24 ― 264 В~/= |
| максимальний струм навантаження | 16 А |
| групи вихідних контактів | 1 перемикаючий |
| час підтримки програми | 6 років |
| точність годин | З 1 |
| похибка часу | ±1 c / 24 год |
| точність встановлення часу програми | 24 год |
| кількість комірок пам'яті | 200 |
| споживана потужність | 1,5 Вт |
| витривалість контактів | 105 включень |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габаритні розміри | 2 модулі типу S (35 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

*Існує можливість виготовити сутінкові реле під замовлення для інших рівнів напруги, ніж представлені в технічних характеристиках (24 В, + 48 В, 110 В і тощо).
Додаткова інформація:Зауваження: Автоматичне зміна часу! (стосується всіх типів програматорів).
Зміна часу з зимового на літній відбувається автоматично в ніч останньої неділі березня (на 1 годину вперед).
Зміна часу з літнього на зимовий відбувається автоматично в ніч останньої неділі жовтня (на 1 годину назад).

- Ціна: Ціну уточнюйте

