Опис
З запам'ятовуванням рівня яскравості освітлення
при кожному включенні яскравість освітлення повертається до попередньо встановленої
Призначення: світлорегулятор призначений для включення і виключення освітлення з можливістю регулювання його яскравості ламп розжарювання, галогенні і люмінесцентні.
Дія: імпульс напруги керуючого ланцюга, замкнутої однопозиционным вимикачем на час менше 1 секунди включає освітлення. При включеному освітленні імпульс напруги керуючого ланцюга тривалістю менше 1 секунди вимикає освітлення, а якщо його тривалість буде більше 1 секунди, то яскравість освітлення буде плавно змінюватись по циклу СВІТЛІШЕ ― ТЕМНІШЕ ― СВІТЛІШЕ. Освітленням можна керувати за допомогою декількох однопозиційних вимикачів, приєднаних паралельно і розташованих в різних точках приміщення.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| максимальний струм навантаження | 1,5 А |
| максимальна потужність ламп | 350 Вт |
| імпульс напруги | менше 1 c |
| споживана потужність | 0,1 Вт |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| приєднання проводів | 3 проводу 1 мм2 довжин. 10 см |
| габаритні розміри | d=55, h=13 мм |
| монтаж | в монтажній коробці d=60 мм |
| захист | плавка вставка 2 А |

Светорегулятори СР-802 може працювати з вимикачами з неоновим підсвічуванням. Перед монтажем рекомендуємо тестувати справну роботу системи.
Додаткова інформація:
Приклад управління освітленням з трьох різних точок у приміщенні
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 16 квітня 2026