Опис
Без запам'ятовуванням рівня яскравості освітлення
при кожному включенні максимальна яскравість освітлення.
Призначення: світлорегулятор призначений для включення і виключення освітлення з можливістю регулювання його яскравості ламп розжарювання, галогенні і люмінесцентні.
Дія: імпульс напруги керуючого ланцюга, замкнутої однопозиционным вимикачем на час менше 1 секунди включає освітлення. При включеному освітленні імпульс напруги керуючого ланцюга тривалістю менше 1 секунди вимикає освітлення, а якщо його тривалість буде більше 1 секунди, то яскравість освітлення буде плавно змінюватись по циклу СВІТЛІШЕ ― ТЕМНІШЕ ― СВІТЛІШЕ. Освітленням можна керувати за допомогою декількох однопозиційних вимикачів, приєднаних паралельно і розташованих в різних точках приміщення.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| максимальный ток нагрузки | 4,5 А |
| максимальная мощность ламп | 1000 Вт |
| импульс напряжения | менее 1 c |
| потребляемая мощность | 0,3 Вт |
| присоединения проводов | зажимы винтовые 2,5 мм2 |
| диапазон рабочих температур | от -25°С до +50°С |
| степень защиты | IP40 |
| габаритные размеры | 3 модули типа S (52,5 мм) |
| монтаж устройства | на DIN-рейке 35 мм |
| защита | плавкая вставка 2 А |

Світлорегулятор СР-813 може працювати з вимикачами з неоновим підсвічуванням. Перед остаточним монтажем рекомендуємо тестувати справну роботу системи.
Зауваження: в світлорегулятора реалізована функція плавного пуску" ― при вимкненому освітленні імпульс напруги керуючого кола тривалістю більше 1 секунди призведе плавне збільшення яскравості від нуля (темний ― світлий).
Додаткова інформація:
Приклад управління освітленням з трьох різних точок у приміщенні
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 16 квітня 2026