Опис
З запам'ятовуванням рівня яскравості освітлення
при кожному включенні яскравість освітлення повертається до попередньо встановленої.
Призначення: світлорегулятор призначений для включення і виключення освітлення з можливістю регулювання його яскравості ламп розжарювання, галогенні і люмінесцентні.
Дія: імпульс напруги керуючого ланцюга, замкнутої однопозиционным вимикачем на час менше 1 секунди включає освітлення. При включеному освітленні імпульс напруги керуючого ланцюга тривалістю менше 1 секунди вимикає освітлення, а якщо його тривалість буде більше 1 секунди, то яскравість освітлення буде плавно змінюватись по циклу СВІТЛІШЕ ― ТЕМНІШЕ ― СВІТЛІШЕ. Освітленням можна керувати за допомогою декількох однопозиційних вимикачів, приєднаних паралельно і розташованих в різних точках приміщення.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| максимальний струм навантаження | 4,5 А |
| максимальна потужність ламп | 1000 Вт |
| імпульс напруги | менше 1 c |
| споживана потужність | 0,3 Вт |
| приєднання проводів | затискачі гвинтові 2,5 мм2 |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| ступінь захисту | IP40 |
| габаритні розміри | 3 модулі типу S (52,5 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |
| захист | плавка вставка 2 А |

Светорегулятори СР-814 може працювати з вимикачами з неоновим підсвічуванням. Перед монтажем рекомендуємо тестувати справну роботу системи.
Додаткова інформація:
Приклад управління освітленням з трьох різних точок у приміщенні
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 16 квітня 2026