Опис
36Вт 12В Світлорегулятор для LED SCO-803
Призначення: світлорегулятор призначений для включення і виключення освітлення LED 12 В, з можливістю регулювання яскравості за допомогою однопозиционного (дзвінкового) вимикача.
Дія: імпульс напруги керуючого ланцюга, замкнутого вимикачем на час менше 1 секунди спричинить включення освітлення. Наступний імпульс напруги керуючого ланцюга тривалістю менше 1 секунди вимкне освітлення. Якщо тривалість імпульсу напруги керуючої ланцюга буде більше 1 секунди, то яскравість освітлення плавно зміниться за циклом світліше ― темніше ― світліше. Після кожного вимкнення освітлення повертається до попередньо встановленої яскравості. Освітленням можна керувати за допомогою декількох однопозиційних вимикачів, об'єднаних паралельно і розташованих в різних точках приміщення.
Увага! SCO-803 не працює з кнопками з підсвічувань.
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 12 |
| максимальна потужність приєднаних LED | 36 Вт |
| імпульс напруги | менше 1 c |
| споживана потужність | 0,1 Вт |
| робоча температура | від -25 до + 50°C |
| приєднання проводів | 6×1 мм2, довжина 10 см |
| габаритні розміри | d=55, h=13мм |
| монтаж пристрою | в монтажній коробці d=60 |


Приклад управління освітленням з трьох точок у приміщенні
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 16 квітня 2026