
Світлодіодна панель PANEL-B2B 36Вт 6400K 600ммх600мм*30мм (вбудована)
539 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 558-19-80
Менеджер - +380 (67) 482-67-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 600 |
| Категорія | Світлодіодні світильники LED |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Код товару ЇМ | 000040680 |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Розділ для дилерів | > |
| Реквізити | Товар |
| Світловий потік | 3060 Лм |
| Світловий потік, ЛМ | 3060 |
| Термін служби | 25000 год |
| Ставки податків | 20 |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Товщина | 30 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Колір світіння | холодний світ (6400K) |
| Ширина | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴



