
Драйвер 30w 900mA 24-36v PRO-Б. У (зняті з вуличних ST30)
107 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026+380 (67) 558-19-80
Менеджер - +380 (67) 482-67-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Код товару ЇМ | 000040834 |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга живлення | 24-36 V |
| Розділ для дилерів | Запчастини для вуличних світильників> |
| Реквізити | Товар |
| Сила струму | 900 mA |
| Ставки податків | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴

