Призначення: реле струму призначене для контролю значення сили струму у вимірюваному колах. Якщо значення сили струму перевищить встановлене, контакти реле перейдуть у замкнений стан.
Дія: реле може працювати з трансформаторами струму з струмом вторинної обмотки 5 A. Первинна обмотка трансформатора включається в ланцюг вимірюваного струму, а вторинна підключається до вимірювальних контактів реле. Потенціометрами встановлюються пороги спрацьовування ― верхній Імакс. і нижній Імін. При виході значення сили струму за встановлені межі контакти реле замикаються відповідно до обраного режиму роботи. Замикання контактів відбудеться з затримкою, встановленої потенціометрами T1 (для контакту R1) і T2 (для контакту R2).
| Технічні характеристики: | |
| напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| групи вихідних контактів | 2 перемикаючих |
| максимальний струм навантаження | 2х16 А |
| максимальний струм вимірювального входу | 5 А |
| поріг спрацювання регульований Імін. | 0,02 ― 1 А |
| поріг спрацювання регульований Імакс. | 0,5 ― 5 А |
| гістерезис | 10% |
| затримка спрацьовування регульована Т1 і Т2 | 0 ― 20 з |
| затримка повернення | 0,5 с |
| діапазон робочих температур | від -25°С до +50°С |
| споживана потужність | 0,4 Вт |
| габаритні розміри | 3 модуля типуа S (52,5 мм) |
| монтаж пристрою | на DIN-рейці 35 мм |

При перевищенні Імін. контакти R1 замкнуться. При перевищенні порогу Імакс. контакти R2 замкнуться, а контакти R1 розімкнуться.
При перевищенні Імін. контакти R1 i R2 замкнуться. При перевищенні порогу Імакс. контакти R1 розімкнуться, а контакти R2 залишаться закритими.
При перевищенні Имин. замкнеться контакт R2. При перевищенні порогу Імакс. замкнуться контакти R1. Контакти R1 блокується до натискання кнопки RESET. Якщо значення струму перевищує Імакс. контакт R1 не реагує на натискання кнопки RESET.
При перевищенні Имин. замкнуться контакти R1. При перевищенні порогу Імакс. замкнуться контакти R2, розімкнуться контакти R2. Контакти R1 і R2 блокуються до моменту натискання кнопки RESET. Якщо значення струму перевищує Імакс. контакт R2 не реагує на натискання кнопки RESET.
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 16 квітня 2026