
Світильник світлодіодна панель 42Вт PANEL-B2B-595 6400K 3500Лм (універсальна)
809 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
+380 (67) 558-19-80
Менеджер - +380 (67) 482-67-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вид LED світильників | Панелі |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на Розетку | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 595 |
| Є відновлена | Да |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Код товару ЇМ | 000040955 |
| Монтаж | Вбудовуваний, накладної |
| Потужність | 42 Вт |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Розділ для дилерів | PANEL B2B> |
| Реквізити | Товар |
| Розетка код сайту | 180044635 |
| Світловий потік | 3500 Лм |
| Світловий потік, ЛМ | 3500 |
| Термін служби | 25000 год |
| Посилання на ютуб | G9YnKt2fFe4 |
| Ставки податків | 20 |
| Температурний режим | -20 +40 C |
| Товщина | 27 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 20 |
| Файли | 954807 |
| Колір світіння | холодний світ (6400K) |
| Ширина | 595 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴





