Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт |
| Вид LED світильників | LED прожектори |
| Вивантажувати для дилерів | Так |
| Вивантажувати на Розетку | Так |
| Вивантажувати на сайт | Так |
| Вивантажувати на хотлайн | Так |
| Гарантія місяців | 12 |
| Довжина | 150 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Код товару ЇМ | 000039418 |
| Кількість в упаковці | 40 шт/уп |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга живлення | 220-240 V |
| Розділ для дилерів | Прожектори> |
| Реквізити | Товар |
| Розетка код сайту | 59442688 |
| Світловий потік | 2750 Лм |
| Світловий потік, ЛМ | 2750 |
| Термін служби | 20000 год |
| Ставки податків | 20 |
| Температурний режим | -40 +50 C |
| Тип | Прожектори |
| Товщина | 26 |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Рівень захисту | IP 65 |
| Файли | 3547112 |
| Колір світіння | холодний світ (6400K) |
| Ширина | 102 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴





